Współpraca

Współpracujemy z różnymi grupami profesjonalistów: projektantami wnętrz, developerami, salonami sprzedaży stacjonarnej i sklepami internetowymi.

Jeśli jesteście Państwo architektami lub projektantami wnętrz, prosimy skontaktować się bezpośrednio z menadżerem poprzez dane kontaktowe zamieszczone na stronie Kontakt lub zostawić dane w formie kontaktowej na tej samej stronie.

Jeśli prowadzicie Państwo działalność developerską mamy naszykowany dla Państwa program obsługi developerskiej. By nawiązać współpracę prosimy o maila na adres biuro@laris-perfect.pl.

Jeśli prowadzicie Państwo salon sprzedaży grzejników, wyposażenia łazienek czy wyposażenia wnętrz w średnim bądź wyższym segmencie produktowym prosimy o maila na adres  biuro@laris-perfect.pl.

Jeśli prowadzicie Państwo sklep internetowy lub macie inny kanał sprzedaży (np. Amazon, Ebay, Allegro) to prosimy o maila na adres biuro@laris-perfect.pl.

Jeśli interesuję Państwa zakup hurtowy lub wyrobienie produkcji ze stali nierdzewnej pod zamówienie (np. balustrady, uchwyty na swoi wymiary) to prosimy o maila na adres biuro@laris-perfect.pl.

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa na terenie Polski
30 dni na zwrot zamówienia
30 dni na zwrot zamówienia
Bezpłatne porady i doradztwo
Bezpłatne porady i doradztwo
Bezpieczne płatności on-line
Bezpieczne płatności on-line
0
preloader