O firmie

Spółka Laris-Perfect jest wieloletnim liderem na rynku ukraińskim i europejskim w produkcji wyrobów z jakościowej stali nierdzewnej. Specjalizuje się w opracowywaniu i realizacji grzejników (elektrycznych i wodnych), konstrukcji i produktów dla basenów (wodospady, balustrady, schody), a także pojemników stosowanych w zakładach przemysłu spożywczego.

Dwadzieścia dziewięć lat doświadczenia w produkcji grzejników do łazienek pozwala firmie na rozwijanie dużego, stale aktualizowanego asortymentu produktów, na które jest stałe zapotrzebowanie w Polsce, Ukranie i za granicą. Produkty wyróżniają się wyjątkowymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi, jakością użytych materiałów i absolutną niezawodnością w długotrwałej eksploatacji.

Wodne grzejniki łazienkowe firmy Laris-Perfect odpowiadają międzynarodowym standardom (EN) i wymaganiom technicznym oraz uwzględniają domowe warunki zaopatrzenia w wodę. Cała linia produkcyjna odpowiada najwyższym standardom jakości, co jest promowane przez zastosowanie najlepszych gatunków stali nierdzewnej, nowoczesnego sprzętu i najnowszych technologii przy jej produkcji.

Spółka Laris-Perfect przykłada dużą wagę do niezawodności wszystkich próbek produktów. Dlatego też, zanim grzejniki łazienkowe trafią do sieci sprzedaży, poddawane są wieloaspektowym testom, obejmującym m.in. odporność na wysokie ciśnienie, jakość polerowania oraz czyszczenie złączy i szwów. W przypadku produktów elektrycznych konieczna jest kontrola bezpieczeństwa elektrycznego.

Cechami wyróżniającymi produkty Społki z.o.o. Laris-Perfect są:

  • Wyjątkowo duża gama modeli o ponad 250 nazwach i rozmiarach;
  • nowoczesny wygląd;
  • doskonałe właściwości jakościowe;
  • komfort i rozsądne ceny.

Potężna baza przemysłowa firmy Laris-Perfect pozwala na wyposażenie produktów w komponenty własnej konstrukcji, co znacznie ułatwia prowadzenie prac przy montażu grzejników łazienkowych, nadając im harmonijny i estetyczny wygląd.

Dostępność własnych zasobów produkcyjnych i magazynowych pozwala Laris-Perfect szybko zaspokoić wszelkie życzenia swoich klientów, zapewniając niezbędne produkty wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

Dzisiaj firma Laris-Perfect:

systematycznie modernizuje i udoskonala modele grzejników łazienkowych i grzejników dekoracyjnych, zwiększa ich sprzedaż detaliczną i hurtową;

Zajmuje się hurtowymi dostawami na terenie całej Polscy i Ukrainy importem jakościowego walcowania metali nierdzewnych;

opracowuje i wytwarza produkty z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań konstrukcyjnych;

realizuje indywidualne niestandardowe zamówienia, wykorzystując możliwości specjalistycznego sklepu;

Ma kolektyw składający się z ponad 200 profesjonalnie przygotowanych ekspertów;

posiada sieć handlową na Ukrainie, w Rosji, na Białorusi, w Kazachstanie, Mołdawii, krajach bałtyckich, Holandii i Niemczech.

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa na terenie Polski
30 dni na zwrot zamówienia
30 dni na zwrot zamówienia
Bezpłatne porady i doradztwo
Bezpłatne porady i doradztwo
Bezpieczne płatności on-line
Bezpieczne płatności on-line
0
preloader